Aktualności - Z życia Ośrodka 2015r.

ZABAWA KARNAWAŁOWA W SOSW
08.02.2016 - WŁODAWA

`

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zaprosili nas do udziału w Balu Karnawałowym. Tematem przewodnim było średniowiecze. Nasi rycerze i damy dworu mieli możliwość zaprezentowania swoich pięknych przebrań.


ZABAWA KARNAWAŁOWA
29.01.2016 - POW ŚWIETLICA


`

Karnawał to szaleństwo imprez i zabaw, które ogarnia cały świat. Także i my postanowiliśmy zorganizować w Ośrodku Zabawę Karnawałową. Wspaniała maskarada, której towarzyszyły liczne konkursy oraz pyszny poczęstunek wprawiła nas w znakomity nastrój, który towarzyszył nam będzie jeszcze długo.


SPOTKANIE OPŁATKOWE
23.12.2015 - WŁODAWA
`

Tradycyjnie w naszym Ośrodku zorganizowaliśmy spotkanie opłatkowe dla osób niepełnosprawnych. Wraz z nami w tym roku świetowali Adam Panasiuk - wicestarosta włodawski, Andrzej Lis - dyrektor DPS "Senior"w Rózance oraz Ks. Jarosław Czech - proboszcz Parafii pw. św. Augustyna w Różance, który poprowadził część ekumeniczną spotkania. Grupa muzyczno-teatralna przedstawiła zgromadzonym gościom jasełka. W czasie łamania się opłatkiem i składania życzeń z serc uczestników spotkania emanowała radość adwentowego oczekiwania na narodzenie Jezusa. Ciepłą i rodzinną atmosferę czuć było w całym Ośrodku.


WESOŁYCH ŚWIĄT.


`
Boże Narodzenie 2015.


„CUKRZYCA EPIDEMIA XXI WIEKU”
03.12.2015- WŁODAWA`

Stowarzyszenie „Łączmy siły” zorganizowało konferencję z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne spotkanie pod hasłem „Cukrzyca epidemia XXI wieku” odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Celem konferencji było zwiększenie świadomości społeczeństwa związanej z problemem jakim jest niepełnosprawność, a także uwrażliwienie lokalnych władz samorządowych na potrzeby środowiska osób niepełnosprawnych.


ZABAWA ANDRZEJKOWA
30.11.2015 - POW WŁODAWA
`

Jak co roku w naszym Ośrodku zorganizowaliśmy Zabawę Andrzejkową połączoną z urodzinami uczestników. Były tańce, wróżby, lanie wosku, konkursy i pyszny poczęstunek. Swoją obecnością zaszczyciła nas wspaniała cyganka Iga, która przepowiedziała nam świetlaną przyszłość.


"OTWARTE SERCA"
05-30.11.2015 - POW WŁODAWA`

W listopadzie zostaliśmy zaproszeni do udziału w projekcie "Otwarte serca” realizowanym przez Zakład Karny we Włodawie. Był to program resocjalizacyjny skierowany do skazanych. Dzięki integracji z osobami niepełnosprawnymi z naszego Ośrodka osadzeni w Zakładzie Karnym mieli możliwość readaptacji społecznej.


"MOJA SZANSA NA SUKCES"
19.11.2015 - CHEŁM
`

„Moja szansa na sukces” pod takim hasłem Medyczne Studium Zawodowe w Chełmie zorganizowało VII Integracyjne Spotkanie z Piosenką. W tym roku tematem przewodnim była „Polska muzyka rockowa”. Nasz zespół 'Iskra' zaprezentował dwa rockowe utwory: Lady Pank „Kryzysowa narzeczona” i Wanda i Banda „HiFi Superstar”. Zwycięzcy spotkania otrzymali wspaniałe nagrody, a uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy.


WYBORY RADY UCZESTNIKÓW
13.11.2015 - POW ŚWIETLICA`

W naszym Ośrodku odbyły się wybory do Rady Uczestników. Do głosowania przystąpiło 49 osób. Z grona siedemnastu kandydatów wybieraliśmy pięciu uczestników wchodzących w skład Rady. Głosowanie odbyło się na kartach do głosowania i miało charakter tajny. Po podliczeniu głosów przez Komisję Skrutacyjną wybrano następujących członków Rady: Furman Katarzyna, Kołodziej Mariusz, Zacharska Anna, Barzycki Robert i Cierach Bogdan, zaś opiekunem na najbliższy okres został terapeuta Grzegorz Bieliński.


PROJEKT „CINEMA”
11.10.2015 - WŁODAWA
`

Grupa naszych uczestników wspólnie z Zakładem Karnym we Włodawie, realizuje projekt pod tytułem „Cinema”. Raz w tygodniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej wyświetlane są filmy, po których prowadzona jest dyskusja dotycząca tematyki filmu.


XVI BIEG SOBIBORSKI
11.10.2015 - SOBIBÓR, WŁODAWA


`

„Ocalić od zapomnienia, uczyć dla przyszłości” pod takim hasłem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie zorganizował XVI Bieg Sobiborski. Nasza uczestniczka Katarzyna Zaorska wzięła udział w biegu zorganizowanym dla wózkowiczów na trasie Sobibór - Włodawa. Była to niezwykła lekcja pamięci o tragicznej historii obozu koncentracyjnego w Sobiborze. Zwycięzcy poszczególnych kategorii biegowych otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz upominki.


WYCIECZKA DO ZOO
09.10.2015 - ZAMOŚĆ


`

Korzystając z ostatnich ciepłych dni jesieni wybraliśmy się do Zamościa. Celem naszej wizyty była wycieczka do ZOO. Wraz z opiekunami mieliśmy możliwość podziwiania wielu pięknych zwierząt. Niektóre ze spotkanych gatunków widzieliśmy pierwszy raz w życiu. Wycieczka była dla nas wspaniałą formą edukacji mamy nadzieję, że jeszcze tam zawitamy.


ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
08.10.2015 - RÓŻANKA

`

Na zaproszenie mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Różance uczestniczyliśmy w święcie pieczonego ziemniaka. Powitał nas  Dyrektor DPS Pan Andrzej Lis. Pomimo, że nastała jesień piękna słoneczna pogoda nam dopisała. Wraz z naszymi przyjaciółmi wspominaliśmy lato biorąc udział w konkursach plastycznych i wspólnych zabawach. Oczywiście nie zabrakło symbolu spotkania czyli pieczonego ziemniaka i pysznej kiełbasy z grilla.


GRZYBOBRANIE
07.10.2015 - SUCHAWA

`

Piękna, słoneczna jesień sprawiła, że postanowiliśmy udać się do lasu. Celem naszego wyjazdu było grzybobranie. Wszyscy z zapałem przygotowaliśmy się do wielkich zbiorów, wysłuchaliśmy pogadanki opiekunów na temat grzybów, które możemy zbierać. Niestety tym razem nasze zbiory nie były zbyt obfite jednak to iż mogliśmy spędzić dzień na łonie przyrody było dla nas wystarczającą nagrodą.


"STOP KLATKA"
30.09.2015 - SAWIN


`

Na zaproszenie Stowarzyszenia Kobiet Gminy Sawin i ŚDS w Sawinie nasz zespół „Iskra” uczestniczył w Integracyjnym Przeglądzie Piosenki Filmowej  „STOP- Klatka” . Iskra zaprezentowała repertuar przygotowany specjalnie na tą okazję. Z zapartym tchem podziwialiśmy także występy przedstawicieli innych placówek.  Atmosfera  podczas spotkania sprawiła, że nasz wyjazd był bardzo udany.


DZIEŃ CHŁOPAKA
30.09.2015 - POW ŚWIETLICA


`

W dniu Chłopaka także i my - kobietki nie zapomniałyśmy o naszych wspaniałych Panach. Z okazji ich święta przygotowałyśmy drobne upominki oraz słodki poczęstunek. Podczas dyskoteki zorganizowanej z tej okazji żaden Pan nie został pominięty w tańcu.


"PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM"
25;26.09.2015 - WŁODAWA

`

Już po raz kolejny braliśmy udział w zbiórce żywności przeprowadzonej w ramach akcji „Podziel się posiłkiem”. W sklepach Biedronka, Stokrotka i Slawex wraz z wolontariuszami zebraliśmy przeszło tonę produktów żywnościowych. Zebrana żywność  trafi do rodzin i osób najbardziej potrzebującym oraz instytucji na teranie naszego powiatu.


"KABARETON NAD BUGIEM"
23.09.2015 - DOROHUSK


`

Na zaproszenie Stowarzyszenia Aktywni Silniejsi Ważniejsi i ŚDS w Dorohusku  nasz zespół „Iskra” uczestniczył w I Przeglądzie Występów Kabaretowych pt: „Kabareton nad Bugiem”. Występy artystyczne zebranych gości sprawiły, że dobry humor nas nie opuszczał. Dobra zabawa, miła atmosfera sprawiły, że jeszcze długo będziemy wspominać ten wyjazd.


XVI FESTIWAL TRZECH KULTUR
17-20.09.2015 - WŁODAWA


`

Już po raz szesnasty odbył się Festiwal Trzech Kultur we Włodawie. To cztery dni ciekawych imprez poświęconych trzem kulturom i tradycjom: żydowskim, prawosławnym i katolickim. W piątek mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt. „Jak Ptaszki Studiowały Torę”, a później podziwialiśmy wystawę „Panowie na Włodawie”. Czas spędziliśmy w miłej atmosferze podziwiając liczne stragany z rękodziełami artystycznymi.


PODZIEMIA KREDOWE
14.09;05.10.2015 - CHEŁM


`

Korzystając z pięknej wrześniowej pogody wybraliśmy się do Chełma aby zwiedzić unikalne podziemia kredowe. Podczas wycieczki mieliśmy okazję zapoznać się z historią miasta Chełm, spacerowaliśmy podziemną trasą turystyczną mającą ok. 2 km długości i znajdującą się 16m.p.p.z. Podziemia od 1994 r. znajdują się w rejestrze zabytków a do największych ich atrakcji należą: szyb studni staromiejskiej używanej od XIV do XVIII wieku, cztery komory powstałe na skutek zawałów oraz ekspozycje geologiczne, archeologiczne i historyczne. Największą jednak niespodzianką było pojawienie się Ducha Bielucha, który jest władcą i opiekunem tej podziemnej krainy. Wycieczka zapewniła nam niepowtarzalne emocje, prawdziwą przygodę i niezapomniane wrażenia.


POŻEGNANE LATA 2015
10.09.2015 - WŁODAWA`

Poleskie Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Nasz Dom” w Różance zorganizowało spotkanie integracyjne dla osób niepełnosprawnych z okazji "Pożegnania lata 2015r". Uroczystość miała miejsce w naszym Ośrodku. Uczestniczyli w niej mieszkańcy DPS „Senior” oraz nasi uczestnicy. Imprezę uświetniła prezentacja zespołu instrumentalno-wokalnego „Iskra”. Nie zabrakło konkursów z upominkami i poczęstunku.


VIII SPARTAKIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
08.09.2015 - KRASNYSTAW


`

Na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy wzięliśmy udział w VIII Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych w Krasnymstawie. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 170 osób z 18 ośrodków. Nasi uczestnicy spisali się na medal zdobywając złoto w sztafecie 4x100, srebro w biegu na 60m i brąz w skoku w dal. W końcowej klasyfikacji drużynowo zajęliśmy trzecie miejsce. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik zawodów pamiątkowe koszulki i słodkie upominki.


PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
26.08.2015 - MILEJÓW


`

Mieliśmy zaszczyt reprezentować nasz Ośrodek w Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Milejowie. W miłej atmosferze podziwialiśmy występy innych zespołów . Z uśmiechem na twarzach i upominkami szczęśliwi wróciliśmy do domu.


BIWAK NAD JEZIOREM BIAŁYM
07-08.07; 17-18.08.2015 - OKUNINKA

`

Lipiec to miesiąc wypoczynku, więc także i my postanowiliśmy wybrać się na biwak nad Jezioro Białe w Okunince. Wypoczywaliśmy w Ośrodku Integracji Społecznej „Promyk”. Czas wypełniały nam liczne atrakcje, mieliśmy możliwość plażowania, pływania pod czujnym okiem opiekuna a także co było dużą frajdą pływaliśmy na rowerze wodnym. Samodzielnie przygotowany grill oraz wyprawa na dyskotekę sprawiły, że już myślimy o kolejnym wyjeździe.


IX NADBUŻAŃSKI INTEGRACYJNY FESTIWAL MUZYCZNY
03.07.2015 - KODEŃ

`

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Nadbużańskim Integracyjnym Festiwalu Muzycznym w Kodniu. To już dziewiąty raz mieliśmy okazję zaprezentować cztery utwory muzyczne oraz mogliśmy podziwiać występy wykonawców z innych placówek Województwa Lubelskiego. Piękna pogoda, pyszne jedzenie oraz fantastyczna atmosfera sprzyjała integracji osób niepełnosprawnych.


WYCIECZKA DO TEATRU MUZYCZNEGO
17.06.2015 - LUBLIN


`

Poleskie Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Nasz Dom” przy DPS „Senior” w Różance zorganizowało dla swoich mieszkańców oraz uczestników naszego Ośrodka wycieczkę turystyczną do Lublina. Program wycieczki był bardzo bogaty i obejmował zwiedzanie Starego Miasta, Państwowego Muzeum na Majdanku, Zamku Lubelskiego. Podziwialiśmy piękną Bazylikę Relikwii Krzyża Świętego. W stylowej restauracji obok Bramy Krakowskiej zjedliśmy pyszny obiad, po czym w Tetrze Muzycznym obejrzeliśmy spektakl pt. „Kopciuszek”. Wrócili pełni wrażeń, a wycieczkę oceniliśmy jako bardzo udaną.


III INTEGRACYJNY RAJD ROWEROWY
16.06.2015 - WŁODAWA, SOBIBÓR, OKUNINKA,WŁODAWA


`

Na zaproszenie Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „EFEKT„ wzięliśmy udział w III Integracyjnym Rajdzie Rowerowym. Podczas oficjalnego rozpoczęcia rajdu odbyła się pogawędka z policjantem o zasadach ruchu drogowego obowiązujących rowerzystów. Trasa przebiegała po malowniczych zakątkach Sobiboru, Okuninki i Włodawy. W trakcie postoju na posiłek pracownik Lasów Państwowych zapoznał nas z fauną i florą występującą w naszym regionie. Rajd zakończył się uroczystym wręczeniem upominków i pamiątkowych dyplomów.


POWIATOWY DZIEŃ BIBLIOTEKARZA
12.06.2015–WŁODAWA

`

12 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystości zorganizowanej z okazji Powiatowego Dnia Bibliotekarza. Nasz zespół "Iskra" przygotował mini recital dla wszystkich zebranych gości. Ważnym elementem spotkania było podpisanie umowy pomiędzy Miejską Biblioteką Publiczną, a Powiatowym Ośrodkiem Wsparcia.


VIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
29.05.2015–KRASNYSTAW


`

Na zaproszenie ŚDS w Krasnymstawie, wzięliśmy udział w VIII Turnieju Piłki Nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn: ŚDS z Lublina, POW ze Świdnika, ŚDS z Chełma i ŚDS z Krasnegostawu. Po zaciętej rywalizacji i grą systemem każdy z każdym I-miejsce zdobył nasz Ośrodek, II-miejsce ŚDS z Lublina, a III-miejsce wywalczył ŚDS z Krasnegostawu. Królem strzelców turnieju został nasz napastnik Krzysztof Dębniak, który zdobył siedem bramek. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody, a zwycięzcy turnieju medale.


RANCZO "HOMOLA"
19.05; 24.06.2015–KAPLONOSY


`

Piękny, słoneczny dzień spędziliśmy na Ranczu Homola w Kaplonosach. Wspaniali gospodarze zapoznali nas z pielęgnacją koni oraz ich pochodzeniem. Każdy z nas miał możliwość dosiąść konia i przejechać się na nim. Czas umilaliśmy sobie przy ognisku piekąc kiełbaski. Na pewno na długo zapamiętamy to atrakcyjne miejsce i na pewno do niego wrócimy.


MAJÓWKA INTEGRACYJNA "JESTEM WIĘC TAŃCZĘ"
15.05.2015–MIĘDZYLEŚ


Na zaproszenie ŚDS w Międzylesiu uczestniczyliśmy w Majówce Integracyjnej „Jestem więc tańczę”. Podczas festynu mieliśmy możliwość podziwiania występów tanecznych osób niepełnosprawnych. Uczestniczyliśmy także w warsztatach mających na celu naukę tańca. Pomimo tego, że pogoda do końca nam nie dopisywała bawiliśmy się wyśmienicie.


XVI PIELGRZYMKA ŚRODOWISK POMOCY SPOŁECZNEJ
06.05.2015–PARCZEW


Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Różance wspólnie z uczestnikami naszego Ośrodka zgromadzili się na Pielgrzymce w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodziny w Parczewie. Głównym punktem uroczystości była Msza Święta którą koncelebrował i homilię wygłosił J.E. Ks. Biskup Piotr Sawczuk. Na zakończenie Eucharystii Biskup pobłogosławił pamiątkowe obrazy z wizerunkiem Matki Bożej Parczewskiej. Po części sakralnej odbył się piknik integracyjny prowadzony przez zespół muzyczny Kleryków z Seminarium Siedleckiego. Nie zabrakło wspólnej zabawy oraz gorących dań z grilla, co stworzyło radosną atmosferę wspólnoty.


SPOTKANIE Z PANIĄ ELŻBIETĄ GREGUŁĄ Z PSSE
27.04.2015–POW ŚWIETLICA

Nasz Ośrodek odwiedziła Pani Elżbieta Greguła z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włodawie. Pani Elżbieta spotkała się z nami aby porozmawiać na temat dopalaczy czyli tak zwanych "nowych narkotyków". Opowiadała nam jak dopalacze wpływają na ludzki organizm. Mieliśmy możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie zadane na ten temat pytania, obejrzeliśmy film o ludziach, którzy w swoim życiu spotkali na swojej drodze tą nową falę narkotyków.


DZIEŃ INWALIDY
23.04.2015–WŁODAWA


Na zaproszenie Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów mieliśmy możliwość wzięcia udziału w uroczystościach z okazji Dnia Inwalidy zorganizowanych we Włodawskim Ratuszu. Grupa "Iskra" miała możliwość zaprezentowania piosenek przygotowanych na tę okazję.


VIII CHEŁMSKIE TEATRALNE SPOTKANIA ARTYSTÓW NIEPRZETARTEGO SZLAKU.
22.04.2015–CHEŁM


Na zaproszenie Medycznego Studium Zawodowego w Chełmie wzięliśmy udział w VIII Chełmskich Teatralnych Spotkaniach Artystów Nieprzetartego Szlaku. Tym razem tematem przewodnim spotkania było "Stare kino". Zespół "Iskra" zaprezentował repertuar muzyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Miła atmosfera i ciekawe spektakle spowodowały, że uśmiechy na naszych twarzach gościły jeszcze długo po powrocie do Ośrodka.


HUTA SZKŁA.
20.04.2015 – DUBECZNO

Grupa uczestników wraz z opiekunami wybrała się do Huty Szkła w Dubecznie. Możliwość zobaczenia jak powstaje to bardzo kruche tworzywo była dla nas niesamowitą przygodą.


ŚNIADANIE WIELKANOCNE.
02.04.2015 – POW ŚWIETLICA

Tradycyjnie w Wielki Czwartek w Naszym Ośrodku spotkaliśmy się wszyscy na uroczystym Śniadaniu Wielkanocnym. Atmosfera zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, część artystyczna przygotowana przez uczestników opisująca zwyczaje wielkanocne oraz świąteczne baby i inne pyszne potrawy sprawiły, że po raz kolejny poczuliśmy iż Ośrodek to nasz drugi dom.


WESOŁYCH ŚWIĄT.
WIELKANOC 2015


SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ KURYŁOWICZ.
31.03.2015 –POW ŚWIETLICA

Nasz Ośrodek odwiedziła pani Agnieszka Kuryłowicz malarka należąca do Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej we Włodawie. Pani Agnieszka opowiadała nam wiele ciekawostek na temat malarstwa, technik oraz używanych materiałów. Opowiadała o swoim zamiłowaniu do sztuki co niewątpliwie zauważyć można było w pracach artystki, które ze sobą przywiozła.


POŻEGNANIE ZIMY.
26.03.2015 –OKUNINKA

Korzystając z pięknej słonecznej pogody wybraliśmy się nad J. Białe gdzie pożegnaliśmy zimę. Płonąca Marzanna oraz wspaniała zabawa na pewno sprawią, że wkrótce wiosna zawita do nas na stałe.


DZIEŃ KOBIET.
06.03.2015 – POW ŚWIETLICA


Z okazji Dnia Kobiet nasi wspaniali Panowie postanowili sprawić wszystkim Kobietkom w Ośrodku niespodziankę. Wszystkie Panie otrzymały kwiaty, zaproszone zostały na słodki poczęstunek i przede wszystkim zwolnione zostały z wszystkich zajęć i prac w dniu ich święta.


PIZZA.
13.02.2015 – WŁODAWA


Zorganizowaliśmy wyjście do pizzerii "Kameleon". Każdy z nas mógł wybrać taką pizzę jaką lubi i samodzielnie ją zamówić. Atmosfera i klimat restauracji sprawiły, że napewno niedługo tam wrócimy.


WALENTYNKI.
13.02.2015 – POW ŚWIETLICAZ okazji dnia zakochanych w naszym Ośrodku zorganizowana została Poczta Walentynkowa. Okazało się że wszyscy mamy tajemniczych wielbicieli ponieważ każdy z Nas otrzymał własnoręcznie wykonane kartki.


BAL KARNAWAŁOWY.
12.02.2015 –BIAŁA PODLASKANa zaproszenie ŚDS przy Ośrodku "Misericordia" Caritas w Białej Podlaskiej uczestniczyliśmy w balu karnawałowym. Wspólne tańce, karnawałowa muzyka oraz piękne stroje sprawiły, że zabawa długo zostanie w naszej pamięci.


ZABAWA KARNAWAŁOWA W OŚRODKU.
29.01.2015 – POW ŚWIETLICAZorganizowaliśmy w Ośrodku zabawę karnawałową połączoną z urodzinami uczestników. Tańce, konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek sprawiły, że bawiliśmy się znakomicie.


BAL” W ŚWIECIE BAJEK”.
28.01.2015 – SOSW WŁODAWA

Na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie uczestniczyliśmy w Balu Karnawałowym „W świecie bajek”. Każdy z nas przebrany był za postać z bajki, a nasza Królewna Śnieżka czyli Kasia Furman została królową balu.


DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
22.01.2015 –DPS RÓŻANKA
Odwiedziliśmy mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Różance. Z okazji Dnia Babci i Dziadka wręczyliśmy naszym seniorom własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności.


WIZYTA POLICJANTA.
21.01.2015 – POW ŚWIETLICA
Nasz Ośrodek odwiedził sierżant sztabowy Michał Pyrzyna policjant z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy jak mamy dbać o swoje bezpieczeństwo, jak prawidłowo uczestniczyć w ruchu drogowym. Pan policjant opowiedział nam także wiele ciekawostek na temat pracy w policji.


patrz Archiwum


Powiatowy Ośrodek Wsparcia "PRZYSTAŃ" ul. Piłsudskiego 64A 22-200 WŁODAWA woj.lubelskie tel./fax 082 572-18-12
e-mail:powwlodawa@wp.pl